top of page

Google Çeviri Sorumluluk Reddi

BU HİZMET, GOOGLE TARAFINDAN DESTEKLENEN ÇEVİRİLERİ İÇERİR. GOOGLE, DOĞRULUK, GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ VE HER TÜRLÜ SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA ZIMNİ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDER.

drserdarhan.com web sitesi, size kolaylık sağlamak için Google Translate tarafından desteklenen çeviri yazılımı kullanılarak çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul çabalar gösterilmiştir, ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ve insan çevirmenlerin yerini alması amaçlanmamıştır. Çeviriler, drserdarhan.com web sitesinin kullanıcılarına bir hizmet olarak sunulur ve "olduğu gibi" sağlanır. Türkçe Kaynak dil' den başka herhangi bir dile yapılan çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmemektedir. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb.) çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru şekilde çevrilemeyebilir.

Resmi metin, web sitesinin Türkçe birincil dil versiyonudur. Çeviride oluşturulan herhangi bir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve uyum veya uygulama amaçları için yasal bir etkisi yoktur. Tercüme edilen web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, web sitesinin resmi versiyonu olan Türkçe birincil dil
versiyonuna bakın.

مستشفى مدينة أنقرة إتليك الصدر ، مستشفى أمراض القلب والأوعية الدموية

الأصل ، خليل سيزعيإركوت سي دي. لا: 5 ، يني مهلة / أنقرة

المعلومات والتعيين

   05055273464

03122848833

drserdarhan@yahoo.com

  • Prof. Dr. Serdar Han
  • Prof. Dr. Serdar Han
  • Prof. Dr. Serdar Han
bottom of page